Jól fizető

KLÍMA

szerelő és segédszerelő (csőszerelő)

álláslehetőségek

BUDAPESTEN

Mert Neked is TÖBB jár...

Kiváló kereseti lehetőség

Családbarát munkarend (H-P napi 8 óra, választható 7:00 vagy 8:00 órai kezdéssel)

Fizetett munkába járás vagy céges autó

Életkortól függetlenül

Válaszd ki,

hogy melyik munkakörben tudnád a leginkább elképzelni magad, és add le a jelentkezésed 1 PERC alatt!

CSŐSZERELŐ

Képesítés/tapasztalat szükséges.

Feladatok: Klímaberendezések és hőszivattyúk telepítése. Csőszerelési munkák elvégzése a kapott tervdokumentációk és műszaki instrukciók alapján. A végzett munkák műszaki átadása és dokumentálása.

Munkarend: Hétfőtől péntekig 8 órás normál munkarend választható 7:00 vagy 8:00 órai kezdéssel. Hétvégi munkavégzés NINCS!

Mikor érdemes jelentkezned?

Ha az alábbiak közül bármelyikkel rendelkezel:

  • víz-, gáz-, fűtés szerelői képesítés,
  • csőszerelői képesítés ,

és már van legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalatod.

KLÍMASZERELŐ

Feladatok: Komplett ipari egységek, közületek, és irodaházak hűtés/klímatechnikai telepítése, karbantartása, javítása. A végzett munkák műszaki átadása és dokumentálása.

  • villamossági képesítés,
  • klíma és hőszivattyú szerelő képesítés,
  • ipari és kereskedelmi hűtőgép szerelő OKJ-s képzés,

Amire mindegyik munkakörben számíthatsz:

Kiváló fizetés (piaci igényeknek megfelelő szinten)

Extra teljesítménybér

Pontos kifizetések

Bejelentett munkaviszony

Családbarát munkarend (H-P napi 8 órában)

Választható 7:00 vagy 8:00 órai munkaidő kezdés

Túlóra lehetőség (önkéntes alapon)

Emberséges hozzáállás, tisztelet és türelem

Segítőkész kollégák

Hosszú távú, biztos munka

Szuper csapat, jó hangulat

Ami nálunk

NINCS:

Nincs feketén foglalkoztatás

Nincs hétvégi munkavégzés

Nincs műszakozás

Nincs késve fizetés

Nincs mellébeszélés

Nincs ígérgetés

Nincs "ha"

Nincs "akár"

NE MARADJ LE!

Az álláshirdetésünk nem örök érvényű. Ebben a körben csupán 2-2 üres pozíció vár betöltésre, amire még eddig tudod leadni a jelentkezésed:

Ha már van pár év releváns tapasztalatod és érdekel a klímaszerelés, és szeretnél egy olyan biztos munkahelyen elhelyezkedni, ahol a jó fizetés mellett magadra és a családodra is marad időd, akkor add le a jelentkezésed 1 PERC ALATT az alábbi gombra kattintva!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad az munkalehetőségekről.