Egy jó állást keresel a közelben?

Legyél az új

CNC gépkezelő

kollégánk

megemelt bérezéssel!

HOL?

Martfűn.

A távolabbról érkező kollégáinknak munkába járási támogatást biztosítunk (tömegközlekedési bérlet vagy benzinpénz)

KÉPESÍTÉS/TAPASZTALAT

szükséges?

Igen, szükséges.

Erre a munkakörre akkor érdemes jelentkezned, ha:

- rendelkezel valamilyen fémipari vagy műszaki képesítéssel,

- van tapasztalatod CNC marógépek kezelésében és programozásában

- tudsz műszaki rajzot olvasni és értelmezni

MIK LESZNEK A FELADATAID?

Marógépek kezelése,

Alkatrészek felfogása,

Forgácsolás,

Programok indítása (ha szükséges, akkor módosítása)

Mire számíthatsz

nálunk?

KIMAGASLÓ kereseti lehetőség

Garantáltan PONTOS kifizetések

100%-ban BEJELENTETT munkaviszony

2 MŰSZAKOS munkarend, előre egyeztetett beosztással

FIZETETT BEJÁRÁS (bérlet, benzinpénz)

TÚLÓRA LEHETŐSÉG (önkéntes alapon)

CSÚCSTECHNOLÓGIÁS géppark

VÁLTOZATOS, izgalmas feladatok

EMBERSÉGES hozzáállás, tisztelet és türelem

NE MARADJ LE!

Az álláshirdetésünk nem örök érvényű, és ebben a körben csupán 1 üres pozíció vár betöltésre. Felvételnél a jelentkezés sorrendje is számít.

Ha fémipari tapasztalattal Te is szeretnél szintet lépni a karrieredben, és egy olyan közeli munkahelyen elhelyezkedni, ahol a jó fizetés mellett marad időd a családodra és a számodra fontos dolgokra, akkor add le a jelentkezésed 1 PERC alatt az alábbi gombra kattintva!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad a munkalehetőségről.