Egy jól fizető

szabadtéri állást

keresel a közelben

akár végzettség nélkül is?

Legyél az új

KERTÉPÍTŐ

munkatársunk

Budapest

13. kerületében

(és környékén)

megemelt bérezéssel!

bármilyen

építőipari

vagy

kertépítői

tapasztalattal!

Képesítés/végzettség NEM szükséges.

1 műszak

(hétfőtől péntekig 7:00-16:00-ig)

Éjszakázás és hétvégi munkavégzés NINCS!

Kiváló kereseti lehetőség (piaci átlag felett)

Családbarát munkarend (több otthon töltött idő)

Emberség, tisztelet és türelmes hozzáállás

Mik lesznek a feladataid?

  • Öntözőrendszer telepítés
  • Növényültetés
  • Tóépítés és támfal építés
  • Füvesítés
  • A fentiekkel kapcsolatos földmunka.

Mire lesz szükséged nálunk?

  • Bármilyen építőipari vagy kertépítői tapasztalatra
  • Előny, de nem elvárás, ha rendelkezel kőműves, ács, villanyszerelő vagy kertész végzettséggel.
  •  Szintén előnyként értékeljük, ha van "B" kategóriás jogosítványod.

Mindössze 1 PERC az egész!

Mire számíthatsz

nálunk?

ÁTLAGON FELÜLI kereseti lehetőség

KÉPESÍTÉS nélkül is végezhető munka

HETI kifizetések

CSALÁDBARÁT munkarend (H-P 7:00-16:00-ig)

TÚLÓRA lehetőség (önkéntes alapon)

VÁLTOZATOS munkahelyszínek

KIVÁLÓ MUNKAFELTÉTELEK (minőségi géppark, munkaruha)

EMBERSÉGES hozzáállás, tisztelet és türelem

JÓ HANGULATÚ munkahelyi légkör

Ami nálunk

NINCS:

Nincs feketén foglalkoztatás

Nincs késve fizetés

Nincs kötelező túlórázás

Nincs hétvégézés

Nincs éjszakázás

Nincs ígérgetés

Nincs "ha"

Nincs "akár"

NE MARADJ LE!

Az álláshirdetésünk nem örök érvényű. Ebben a körben csupán 2 üres pozíció vár betöltésre, amire még eddig tudod leadni a jelentkezésed:

Rád is igaz, hogy...

olyan munkahelyet keresel, ahol a jó fizetés mellett magadra és a családodra is marad időd?

...nem szereted a bezártságot, és az unalmas gyári robotmunkák helyett szívesebben dolgozol inkább a szabadban?

szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol végzettségtől függetlenül is szívesen látnak?

KERTÉPÍTŐ

pozíciónkra

BUDAPESTEN

kiváló munkafeltételekkel és anyagi juttatásokkal!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad a munkalehetőségről.