Egy jól fizető szabadtéri állást keresel a közelben?

Megemelt bérezésű

RAKTÁROS

álláslehetőség

BUDAPESTEN

(20. kerület)

Egyszerű munka > Jó fizetés > 1 műszakban

Feladatok: Homlokzati állványok, térállványok és mobilkerítések szétszedett elemeinek mozgatása kézzel és/vagy targoncával a telephelyünkön belül.

Előny (de nem feltétel), ha rendelkezel targoncavezetői engedéllyel.

Ha már van valamennyi raktározási tapasztalatod, és a bezártság helyett szívesebben dolgozol inkább kint a szabadban, akkor nem kérdés, hogy ez a te állásod!

Kiváló kereseti lehetőség (piaci átlag felett)

Családbarát munkarend (több otthon töltött idő)

Emberség, tisztelet és türelmes hozzáállás

1 műszak:

(hétfőtől péntekig)

7:00-15:30-ig

Szombati munkavégzés csupán évente kétszer fordulhat elő a leltározásnál.

Mik lesznek a feladataid?

  • Homlokzati állványok, térállványok és mobilkerítések szétszedett elemeinek mozgatása kézzel és/vagy targoncával a telephelyünkön belül.
  • Raktári rend fenntartása

Mire lesz szükséged nálunk?

  • Középfokú végzettségre: bármilyen szakiskolai végzettség vagy érettségi)
  • 1-2 év raktározási területen szerzett tapasztalatra.
  • Hajlandóságra a folyamatos kültéri munkavégzésre.
  • "B" kategóriás jogosítványra
  • Megbízható, önálló munkavégzésre, pontos, precíz feladatellátásra.
  • Előny, de nem elvárás: targoncavezetői engedély

Mindössze 1 PERC az egész!

Mire számíthatsz

nálunk?

KIVÁLÓ kereseti lehetőség 100%-ban bejelentve

13. havi fizetés (szerződésbe foglalva)

GARANTÁLTAN PONTOS kifizetések

CSALÁDBARÁT munkarend (H-P 7:00-15:30)

FIZETETT BEJÁRÁS (bérlet vagy benzinpénz)

VÁLTOZATOS feladatok

EMBERSÉGES hozzáállás, tisztelet és türelem

RENDSZERES csapatépítők (évente többször)

KIVÁLÓ MUNKAFELTÉTELEK (minőségi géppark, munkaruha)

INGYENES Excel és angol nyelvi képzések (igény esetén)

SEGÍTŐKÉSZ kollégák, támogató csapat

STABIL CÉG, családias munkahelyi légkör

Ami nálunk

NINCS:

Nincs feketén foglalkoztatás

Nincs késve fizetés

Nincs éjszakázás

Nincs túlórázás

Nincs mellébeszélés

Nincs ígérgetés

Nincs "ha", nincs "akár"

Nincs multi hangulat

NE MARADJ LE!

Az álláshirdetésünk nem örök érvényű. Ebben a körben csupán 2 üres pozíció vár betöltésre, amire még eddig tudod leadni a jelentkezésed:

JÓL FIZETŐ

biztos állás

a bizonytalan időkben is.

Ha Te is szeretnél raktárosként a közelben elhelyezkedni, és egy olyan biztos munkahelyen dolgozni, ahol a jó fizetés mellett a magadra és a szeretteidre is marad időd, akkor add le a jelentkezésed 1 PERC ALATT az alábbi gombra kattintva!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad a munkalehetőségről.