Egy jó állást keresel a közelben

targoncavezetői engedéllyel?

Legyél az új

RAKTÁROS

targoncavezető

kollégánk

Dunavarsányban

megemelt bérezéssel!

Jelentkezz akár kevés tapasztalattal vagy pályakezdőként is.

Fizetés:

Havi bruttó

400-440.000 Ft

37.500 cafeteria (próbaidő alatt is)

30% műszakpótlék

havi bónusz (br. 40.000 Ft),

féléves bónusz (br. 90.000 Ft),

eseti bónuszok!

Általános munkarend (H-P 8:00-16:30)

Éjszakázás és hétvégi munkavégzés NINCS!

Kiváló kereseti lehetőség (piaci átlag felett)

Családbarát munkarend (több otthon töltött idő)

Emberség, tisztelet és türelmes hozzáállás

Mik lesznek a feladataid?

  • Raktáron belüli anyagmozgatási feladatok, palettázás.
  • Áru átvétele és kiadása, ki- és berakodás ellenőrzése és adminisztrációja.
  • Áru csomagolásának és mennyiségének ellenőrzése

Mire lesz szükséged nálunk?

  • Targoncavezetői engedélyre
  • Raktározási és targoncavezetői tapasztalatra
  • Középfokú végzettségre (bármilyen szakiskola vagy érettségi)
  • Pontos, precíz feladatellátásra.
  • Megbízható, önálló munkavégzésre.

Mindössze 1 PERC az egész!

Mire számíthatsz

nálunk?

KIVÁLÓ kereseti lehetőség (havi bruttó 400-440.000 Ft)

100%-ban bejelentve

RENDSZERES bónuszok (havi, féléves és eseti)

GARANTÁLTAN PONTOS kifizetések

HAVI br. 37.500 Ft cafeteria (próbaidő alatt is)

CSALÁDBARÁT munkarend (H-P 8:00-16:30)

FIZETETT BEJÁRÁS (bérlet vagy benzinpénz)

TÚLÓRA lehetőség (önkéntes alapon)

KIVÁLÓ MUNKAFELTÉTELEK (minőségi géppark, munkaruha)

EMBERSÉGES hozzáállás, tisztelet és türelem

KÖNNYEN MEGKÖZELÍTHETŐ helyszín ingyenes parkolással

JÓ HANGULATÚ munkahelyi légkör

Ami nálunk

NINCS:

Nincs feketén foglalkoztatás

Nincs késve fizetés

Nincs műszakozás

Nincs éjszakázás

Nincs hétvégézés

Nincs kötelező túlórázás

Nincs "ha"

Nincs "akár"

NE MARADJ LE!

Az álláshirdetésünk nem örök érvényű. Ebben a körben csupán 2 üres pozíció vár betöltésre, amire még eddig tudod leadni a jelentkezésed:

JÓL FIZETŐ

biztos állás

a bizonytalan időkben is.

Ha Te is szeretnél targoncásként a közelben elhelyezkedni, és egy olyan biztos munkahelyen dolgozni, ahol a jó fizetés mellett a magadra és a szeretteidre is marad időd, akkor add le a jelentkezésed 1 PERC ALATT az alábbi gombra kattintva!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad a munkalehetőségről.