Egy jó állást keresel a közelben

targoncavezetői engedéllyel?

Legyél az új

RAKTÁROS

targoncavezető

kollégánk

Pilisszentivánon

kiváló munkafeltételekkel és juttatásokkal!

Jelentkezz akár kevés tapasztalattal vagy pályakezdőként is.

Korrekt kereseti lehetőség

Ingyenes buszjáratok (vagy fizetett bejárás)

Emberség, tisztelet és türelmes hozzáállás

Az Árpád hídtól és Pilisszentiván 25 km-es körzetéből

INGYENES

céges buszjáratokat

biztosítunk.

2 műszak:

(hétfőtől péntekig)

6:00-14:30-ig

és

14:30-23:00-ig

heti váltásban

Túlóra lehetőség van, előre egyeztetett időpontokban, magasabb bérért.

Mindössze 1 PERC az egész!

Mik lesznek a feladataid?

  • Raktáron belüli anyagmozgatási feladatok,
  • Raktári folyamatok adminisztrálása

Mire lesz szükséged nálunk?

  • Targoncavezetői engedélyre
  • Lehetőség szerint raktározási és/vagy targoncavezetői tapasztalatra
  • Pontos, precíz feladatellátásra.
  • Megbízható, önálló munkavégzésre.

Mire számíthatsz

nálunk?

KORREKT kereseti lehetőség mindig pontosan kifizetve

VONZÓ céges juttatások (plusz 1 havi fizetés év végén és egyéb jutalmak)

TISZTESSÉGESEN elszámolt pótlékok

INGYENES céges buszjáratok

vagy FIZETETT BEJÁRÁS (bérlet, benzinpénz)

CAFETERIA (SZÉP kártyán)

ISKOLAKEZDÉSI támogatás (30.000 Ft/gyermek)

TÚLÓRA lehetőség (önkéntes alapon)

KIVÁLÓ MUNKAFELTÉTELEK (minőségi géppark, munkaruha)

EMBERSÉGES hozzáállás, tisztelet és türelem

SEGÍTŐKÉSZ, barátságos kollégák,

JÓ HANGULATÚ munkahelyi légkör

Ami nálunk

NINCS:

Nincs feketén foglalkoztatás

Nincs késve fizetés

Nincs kötelező túlórázás

Nincs hétvégézés

Nincs zaklatás a szabadságod alatt

Nincs ígérgetés

Nincs "ha"

Nincs "akár"

NE MARADJ LE!

Az álláshirdetésünk nem örök érvényű, és ebben a körben csupán 2 üres pozíció vár betöltésre. Felvételnél a jelentkezés sorrendje is számít.

Biztos állás

a bizonytalan időkben is.

Ha Te is szeretnél raktárosként a közelben elhelyezkedni, és egy olyan biztos munkahelyen dolgozni, ahol a korrekt fizetés mellett a magadra és a szeretteidre is marad időd, akkor add le a jelentkezésed 1 PERC ALATT az alábbi gombra kattintva!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad a munkalehetőségről.