Egy jól fizető szabadtéri állást keresel a közelben?

Megemelt bérezésű

UDVAROS

álláslehetőség

BUDAPESTEN!

(11. kerület)

Hölgyek és urak jelentkezését is várjuk!

Egyszerű munka > Jó fizetés > Végzettség nélkül is!

Feladatok:

Kerti munkák, fűnyírás, szelektív hulladék összegyűjtése, udvari terület tisztán tartása

Munkavégzés:

H-P 8:00 - 16:00 óráig

Havonta kétszer szombati munkavégzés: 8:00-16:00 óráig

Unod már, hogy lassan mindenki többet keres nálad, és még azért a kis pénzért is könyörögnöd kell, hogy kifizessék?

Olyan munkahelyet keresel, ahol a jó fizetésért nem kell órákat ingáznod nap mint nap?

Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol életkortól és végzettségtől függetlenül is szívesen látnak?

Akkor nem kérdés, hogy ez a Te állásod!

Legyél az új

UDVAROS

kollégánk

BUDAPEST

11. kerületében

kiváló munkafeltételekkel és anyagi juttatásokkal!

Feltétel: betöltött 18. életév

Mi lesz a feladatod?

  • Kerti munkák
  • Fűnyírás
  • Szelektív hulladék összegyűjtése
  • Udvari terület tisztán tartása
  • Havonta kétszer műhely takarítás szombaton

Mire lesz szükséged nálunk?

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Lehetőség szerint takarító vagy kertész munkakörben szerzett tapasztalat
  • Előny: bármilyen szakiskolai vagy középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Munkarend vállalása: H-P 8-16h-ig + havonta kétszer szombati műhely takarítás

Mindössze 1 PERC az egész!

Mire számíthatsz

nálunk?

ÁTLAGON FELÜLI kereseti lehetőség

FIZIKAILAG NEM MEGTERHELŐ munka

GARANTÁLTAN PONTOS kifizetések

8 ÓRÁS MUNKAREND (H-P 8:00-16:00)

BEJELENTETT munkaviszony

MUNKÁBA JÁRÁSI költségtérítés

TISZTA MUNKA (minőségi eszközök, kulturált helyszín)

INGYENES munkaruha

EMBERSÉGES, türelmes hozzáállás

Ami nálunk

NINCS:

Nincs feketén foglalkoztatás

Nincs kötelező túlórázás

Nincs mellébeszélés

Nincs bizonytalanság

Nincs késve fizetés

Nincs stresszelés

Nincs "ha"

Nincs "akár"

NE MARADJ LE!

Az álláshirdetésünk nem örök érvényű. Ebben a körben csupán 1 üres pozíció vár betöltésre, amire még eddig tudod leadni a jelentkezésed:

BIZTOS ÁLLÁS

a bizonytalan időkben is.

Ha Te is szeretnél udvarosként a közelben elhelyezkedni, és egy olyan biztos munkahelyen dolgozni, ahol a jó fizetés és a megbecsülés nem csak ígéret, akkor add le a jelentkezésed 1 PERC ALATT az alábbi gombra kattintva!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad a munkalehetőségről.