ÖN EGY VEZETŐ EGYÉNISÉG?

Nyugati álommunka Kelet-Magyarországon.

ÜZEMELTETÉSI VEZETŐI

álláslehetőség

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében

világelső nagyvállalatnál!

Üzemeltetési területen szerzett tapasztalat NEM FELTÉTEL, a vezetői gyakorlat ehhez a munkakörhöz fontosabb.

ITT AZ IDŐ, HOGY SZINTET LÉPJEN!

A világ egyik vezető létesítményüzemeltetési cége számára keresünk olyan legalább 1-3 év vezetői tapasztalattal rendelkező kollégát, aki a kinevezése után szakmailag megtervezi, összefogja és felügyeli a vállalat egyes üzemeltetési részlegeinek (Karbantartás, Takarítás, Étkeztetés, Biztonsági szolgálat) tevékenységét. Az új üzemeltetési vezető az integrált üzemeltetési szolgáltatások menedzselése mellett egy profi csapat irányítását is ellátja majd.

Mit nyújtunk, ha Ön is

csatlakozik

a csapatunkhoz?

Magas menedzser fizetés

Minőségi szolgálati autó

Kiemelkedő Cafeteria juttatások

Páratlan karrier lehetőség

Szakmai és vezetői továbbképzések

Önálló vezetői munkavégzés

Egy világelső cég szakmai háttere

Kiemelkedő munkakörülmények

Kellemes munkahelyi légkör

MIK LESZNEK AZ ÚJ

ÜZEMELTETÉSI VEZETŐNK

KULCSFELADATAI?

➡️ Megtervezi, összefogja és felügyeli az üzemeltetési részlegek (Karbantartás, Takarítás, Étkeztetés, Biztonsági szolgálat) tevékenységét,

➡️ Biztosítja a szolgáltatást az adott területen, határidővel és pénzügyi kereteken belül,

➡️ Sikeresen fenntartja és fejleszti a meglévő szolgáltatási szerződést

➡️ Hatékony használja fel a rendelkezésre álló forrásokat

Milyen kollégát keresünk?

(szakmailag és emberileg)

Szakmailag ezt kérjük:

  • Felsőfokú végzettség - Műszaki (vagy Közgazdasági) tanulmányok
  • Legalább 1-3 éves vezetői tapasztalat (részlegek, csoportok, csoportvezetők menedzselése)
  • Projektvezetési gyakorlat (P&L felelősséggel)
  • Erős Microsoft Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség magyarul és angolul egyaránt
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Előny: üzemeltetési vagy karbantartási területen szerzett tapasztalat

  • Emberileg ezek jellemzők Önre:

  • Vezető, nem pedig főnök. Képes a beosztottjait motiválni, munkára inspirálni és lelkesedést teremteni. Csapatként tekint azokra, akikkel együtt dolgozik. Hozzáállása, karizmája és tettei is azt bizonyítják, hogy jó Önnel együtt dolgozni,
  • Motivált a szakmájával kapcsolatban. Felelősséget érez a vállalt feladatai irányában,
  • Magasabb leterheltség mellett is képes az önálló, magabiztos munkavégzésre,
  • Képes kitartással, kedvességgel, ugyanakkor kellő határozottsággal és precizitással kezelni az Önre bízott feladatokat.
  • NE MARADJON LE!

    Csupán egyetlen pozíció vár betöltésre, amire az alábbi időpontig tud jelentkezni:

    ILYEN LEHETŐSÉG

    TALÁN CSAK EGYSZER

    ADÓDIK EGY ÉLETBEN.

    Ha Ön is szeretne üzemeltetési vezetőként egy világelső nagyvállalatnál dolgozni, ahol a kiemelkedő juttatások mellett páratlan szakmai karriert futhat be, akkor adja le jelentkezését FÉL PERC ALATT az alábbi gombra kattintva!

    VAGY

    Küldje el az önéletrajzát az iroda@allasklikk.hu e-mail címünkre.

    Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

    Adatai törlését vagy módosítását bármikor kérheti tőlünk az iroda@allasklikk.hu e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatja el.